0850 0000000 info@remgsm.com SanDisk Bayi Satış ONLINE ALIŞVERİŞ

Cloud Catcher Yazılımı

Cloud Catcher
20
Kas

Çevrimiçi Verilerinizi Güvenli SanDisk USB Flash Sürücüsüne Yedekleyin. Cloud Catcher yazılımı kişisel çevrimiçi verilerinizi SanDisk USB flash sürücüsüne yedekleyen yenilikçi bir programdır. Cloud Catcher yazılımı, dosyalarınızı çeşitli bulut depolama hizmetlerinden doğrudan flash sürücünüze seçerek indirmenizi sağlar, böylece bulut hizmetinize erişilemese bile, kişisel bulut verilerinize her zaman erişilebilir.

Cloud Catcher

- Dosyaları çevrimiçi hizmetlerden flash sürücünüze kolaylıkla aktarın
– SanDisk USB flash sürücülerle çalışır
– Kolay kavranan, navigasyonu kolay grafik arabirim
– Dosya güvenliği için isteğe bağlı parola koruması
– Hem PC’de hem de Mac’te kolaylıkla kullanılabilir

Cloud-Catcher-beta PC sürümünü indirin
MAC Beta sürümünü indirin

Bulut Verilerinizi SanDisk USB Sürücünüze Yedekler
Cloud Catcher yazılımı, hesap kilitlemeleri, hizmet kesintileri ve Internet bağlantısı kopması gibi ihtiyaç anında verilerinize ulaşmanızı engelleyen durumlarda dosyalarınızı yedeklemeniz için güvenli bir çözüm sunar. Cloud Catcher yazılımıyla bulut verilerinize her zaman erişebilirsiniz.

E-postaları, Gönderimleri, Fotoğrafları ve Diğer Verileri Kaydeder
Tek bir tıklamayla, flash sürücünüzü Facebook, Google Docs, Gmail, Picasa, Twitter ve YouTube’daki hesaplarınızla eşitleyebilirsiniz. Hatta çevrimdışı durumdayken kişilerinize, e-postalarınıza, fotoğraflarınıza, belgelerinize ve diğer bulut medyalarında da erişebilirsiniz.

Parola Koruması Sayesinde Dosyalarınızı Güvenle Saklar
Cloud Catcher yazılımı, size dosyalarınızı parolayla koruma seçeneği sunar. Bu, flash sürücünüz yanlış kişilerin eline geçtiğinde dosyalarınızın güvenli tutulmasını ve bu dosyalara yalnızca sizin erişebilmenizi sağlar.

Planlanmış Yedekleme İşlemleri Önemli Dosyaları Otomatik Olarak Kaydeder
Cloud Catcher yazılımı ile düzenli bir yedekleme döngüsü ayarlayın ve SanDisk USB flash sürücünüz USB bağlantı noktasına takılı olduğu sürece yeni dosyalar günlük, haftalık veya aylık olarak sürücünüze kaydedilsin. En önemli bilgileriniz herhangi bir ilave eylemde bulunmanızı gerektirmeden güvene alınsın..

Birkaç Dakika İçerisinde Ayarlanabilir
Cloud Catcher yazılımını PC’nize veya Mac’inize yükledikten sonra, kişisel bulut verilerinizi anında yedekleyebilirsiniz. SanDisk flash sürücünüzü bilgisayarınıza takın, Cloud Catcher yazılımı içindeki kullanılabilir sürücüler listesi arasından seçim yapın, hangi çevrimiçi hizmeti yedeklemek istediğinizi seçin ve eşitlemeyi başlatmak için yeşil renkli Şimdi Yedekle düğmesini tıklatın. Bulut verilerinizin tam kopyasını birkaç dakika içinde indirebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri
Cloud Catcher yazılımı, Windows XP Service Pack 2, Windows Vista, Windows 7 ve Mac OS X v.10.5 veya üzeriyle uyumludur. Intel veya AMD 1.5 GHz Pentium sınıfı işlemci veya üzerini, 512 MB RAM, 200 MB sabit sürücü alanı, kullanılabilir bir USB 1.1 veya USB 2.0 bağlantı noktası ve geniş bantlı Internet bağlantısı gerektirir.

Paylaşmak güzeldir...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on VKShare on LinkedInEmail this to someone