0850 0000000 info@remgsm.com SanDisk Bayi Satış ONLINE ALIŞVERİŞ

REM GSM (REM Dış Tic ve Paz San Ltd Şti)

REM GSMREM GSMREM GSMREM GSM

1994 yılından bu yana GSM sektörünün önemli bir oyuncusu konumunda bulunan REM GSM, kuruluşundan bu yana yeni teknolojiye sahip ürünleri Türk toplumu ile buluşturuyor.

Vizyonumuz :

Tercih edilen, saygın ve öncü GSM şirketi olmak sonuca odaklı profesyonel bir yaklaşım ile çağdaş mobil teknoloji ürünlerini , “değer zinciri” verimliliği çerçevesinde , hızlı yöntemler ve ekonomik standartlarla müşterilerine ulaştıran , operasyonlarını ileriye dönük rasyonel pazarlama aktiviteleriyle hayata geçiren , Türkiye’nin saygın , güvenilir ve lider kuruluşu olmak.

Misyonumuz :

Müsterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak koordinasyon halinde çalışan organizasyonumuz ve köklü kurum kültürümüzden kaynaklanan etik değerlere bağlılığımızla, piyasa taleplerini üst düzeyde karşılamak. Doğru olgularla doğru sonuçlar üreten bir teknoloji danışmanı olarak , mobil yaşamı kolaylaştıracak etkin ürünleri , zaman ve süreklilik avantajıyla , en ekonomik yollardan müşterilerimizle buluşturmak.

tse-logoTSE standartlarına uygun teknik servisimiz ile ; bir çok cep telefonu ithalatçısına ve firmamızın bayi portföyünde bulunan Türkiye genelindeki teknik servis noktalarına çözüm ortaklığı yapmakta , buna ek olarak da perakende müşterilerimize itinalı servis hizmeti vermekteyiz.

iPhone, Nokia , Samsung , Sony, LG, HTC, BlackBerry, Motorola marka telefon ithalatı yapan firmalara teknik servis hizmeti veren TSE sertifikalı çözüm ortağıyız.Gerek tamir kalitesi ve gerek tamir hızı ile REM GSM Teknik servisi her zaman takdir ve beğeni gören yüzümüz olmuştur.

REM GSM Faaliyet Alanları :

SanDisk Türkiye Distribütörlüğü
– Hafıza Kartı Toptan ve Perakende Satış
– Telefon Aksesuarı Toptan Satış
– Cep Telefonu Yedek Parça
– Deri Kılıf Üretim ve Toptan Satış
– iPhone Cep Telefonu Yedek Parça
– Samsung Cep Telefonu Yedek Parça
– Nokia Cep Telefonu Yedek Parça
– LG Cep Telefonu Yedek Parça
– HTC Cep Telefonu Yedek Parça
– BlackBerry Cep Telefonu Yedek Parça
– Sony Cep Telefonu Yedek Parça

 

 

 

Paylaşmak güzeldir...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on VKShare on LinkedInEmail this to someone