0850 0000000 info@remgsm.com SanDisk Bayi Satış ONLINE ALIŞVERİŞ

SanDisk SDCZ48-016G-B35

SanDisk SDCZ48-016G-B35 16 GB Ultra 3.0 USB Bellek
6
Haz

Ürün Kodu : SanDisk SDCZ48-016G-B35
USB Hızı : 3.0

Model: SanDisk SDCZ48-016G-B35
Kapasiteler: 16 GB, 32 GB, 64 GB
SecureAccess uyum: XP, Vista, Win 7-8, Mac OS X v10.5+
USB bağlantı noktası Yüksek hızlı aktarma için USB 3.0 bağlantı noktası gerekir

Yüksek Aktarım Hızlarıyla Dosyaları Çabuk Bir Şekilde Taşır
100 MB/sn’ye varan aktarım hızlarıyla SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Sürücü, dosyaları flash sürücüden bilgisayarınıza taşırken bekleyerek geçirdiğiniz zamanı kısaltır. USB 3.0 bağlantı noktalarıyla kullanılabilen bu hızlı sürücü, büyük dosyaları aktarma ve depolama işlemlerini USB 2.0 sürücülerinin on katına çıkabilen hızlarla yapmanızı sağlar

Yüksek Kapasiteli Sürücü Büyük Dosyaları Barındırabilir
128 GB’a varan kapasitelerle SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Sürücü, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, MP3’ler, filmler, sunumlar ve grafik dosyaları gibi sık kullandığınız medya dosyalarınızı ve önemli belgelerinizi saklayabilir.

Şık, Portatif Tasarım
SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Sürücüsü, parlak siyah tasarımıyla, pratik olduğu kadar da şıktır. Bu kompakt ve taşınabilir sürücüyü cebinizde veya çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz.

 SanDisk SecureAccess Yazılımı, Sürücünüzü Yetkisiz Erişime Karşı Korur
Cruzer Blade USB flash sürücüsü, flash sürücünüzde parola korumalı özel bir klasör oluşturan SanDisk SecureAccess yazılımıyla birlikte sunulur. SanDisk SecureAccess yazılımı 128 bit AES şifrelemesi kullandığından, özel dosyalarınızı kilitli tutarak diğer dosyaları paylaşabilirsiniz.

SanDisk SDCZ48-016G-B35

SanDisk SDCZ48-016G-B35

SanDisk SDCZ48-016G-B35 SanDisk SDCZ48-016G-B35 SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Sürücü, daha yüksek veri hızları ile geniş kapasiteleri kompakt ve şık görünümlü bir kasada bir araya getiriyor. Standart USB 2.0 sürücülere kıyasla on kata kadar daha yüksek hız sayesinde dosyalarınızı sürücüye aktarırken daha az bekleyin. 128 GB’a varan depolama kapasiteleriyle sürücü en büyük medya dosyalarınıza ve belgelerinize ev sahipliği yapabilir.
SanDisk USB Flash Sürücüleri dosyalarınızı yedeklemenin, paylaşmanın, taşımanın ve aktarmanın hızlı, rahat bir yoludur. Bu Flash Sürücüleri fotoğraf, video, müzik ve diğer kişisel dosyalarınızı depolamak için yeterli alan sağlar. Cep boyutundaki tasarımları ve geniş kapasiteleriyle SanDisk USB sürücüler dosyalarınızı istediğiniz yere götürmenizi sağlar. Göz alıcıdan tamamen profesyonele, ince profilden açılır kapaklıya kadar birçok tasarıma sahip bu sürücüler, güvenilir bir flash depolama işlevi sağlıyor. Her bir SanDisk USB sürücüsü, en kişisel verilerinizi sürücünüzü kimin ödünç aldığına veya nerede bıraktığınıza bakmadan meraklı gözlerden koruyabilmeniz için, SanDisk SecureAccess yazılımını da sağlar.

Paylaşmak güzeldir...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on VKShare on LinkedInEmail this to someone