0850 0000000 info@remgsm.com SanDisk Bayi Satış ONLINE ALIŞVERİŞ

SanDisk SDCZ50-016G-B35

SanDisk SDCZ50-016G-B35 16 GB Cruzer Blade USB Bellek
3
Haz

Ürün Kodu : SanDisk SDCZ50-016G-B35
USB Hızı : 2.0

Model: SanDisk SDCZ50-016G-B35
Kapasiteler: 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB
SecureAccess uyum: XP, Vista, Win 7-8, Mac OS X v10.5+
USB bağlantı noktası Yüksek hızlı aktarma için USB 2.0 bağlantı noktası gerekir

Maksimum Taşınabilirlik için Kompakt Tasarım
Cruzer Blade USB flash sürücüsü, cebinize veya bilgisayar çantanıza kolayca sokulabilecek kompakt tasarıma sahiptir. Bu USB sürücüsü, pek çok elektronik cihazla uyumlu kırmızı-siyah zarif bir tasarıma sahiptir.

Yüksek Kapasiteli Sürücü Sık Kullandığınız Ortam Dosyalarını Saklar
Cruzer Blade USB flash sürücüsü, kompakt boyutuna rağmen, favori dosyalarınız ile en kritik kişisel verilerinizi saklamak için yeterli kapasiteye sahiptir. 64 GB’ye kadar kapasite seçeneklerinde sunulan sürücüde, fotoğraflar, şarkılar ve taşımanız gereken her türlü içerik saklanabilir.

Basit, Sürükle-Bırak Dosya Yedekleme
Verileri Cruzer Blade USB flash sürücüsüne aktarmak çok kolaydır: sadece bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına takın ve dosyalarınızı sürücünün klasörüne sürükleyin. Sürücünün hızlıca ve bir kez indirilmesinden sonra, USB sürücüsü tüm verilerinizi hemen depolamaya, taşımaya ve paylaşmaya başlamanızı sağlar.

 SanDisk SecureAccess Yazılımı, Sürücünüzü Yetkisiz Erişime Karşı Korur
Cruzer Blade USB flash sürücüsü, flash sürücünüzde parola korumalı özel bir klasör oluşturan SanDisk SecureAccess yazılımıyla birlikte sunulur. SanDisk SecureAccess yazılımı 128 bit AES şifrelemesi kullandığından, özel dosyalarınızı kilitli tutarak diğer dosyaları paylaşabilirsiniz.

SanDisk SDCZ50-016G-B35

SanDisk SDCZ50-016G-B35

SanDisk SDCZ50-016G-B35 Zarif, kompakt tasarımı ve geniş kapasitesi sayesinde SanDisk SDCZ50-016G-B35 Cruzer Blade USB Flash Sürücüsü dosyalarınızı kolayca yedeklemenize, aktarmanıza ve paylaşmanıza imkân verir. 64 GB’ye varan kapasitelerde mevcuttur , bu USB sürücüsü, fotoğraflarınızı, filmlerinizi, müzik dosyalarınızı ve kişisel verilerinizi her yere taşımanızı sağlar.
Kişisel Verilerinizi Gittiğiniz Her Yere Götürün
SanDisk USB Flash Sürücüleri dosyalarınızı yedeklemenin, paylaşmanın, taşımanın ve aktarmanın hızlı, rahat bir yoludur. Bu Flash Sürücüleri fotoğraf, video, müzik ve diğer kişisel dosyalarınızı depolamak için yeterli alan sağlar. Cep boyutundaki tasarımları ve geniş kapasiteleriyle SanDisk USB sürücüler dosyalarınızı istediğiniz yere götürmenizi sağlar. Göz alıcıdan tamamen profesyonele, ince profilden açılır kapaklıya kadar birçok tasarıma sahip bu sürücüler, güvenilir bir flash depolama işlevi sağlıyor. Her bir SanDisk USB sürücüsü, en kişisel verilerinizi sürücünüzü kimin ödünç aldığına veya nerede bıraktığınıza bakmadan meraklı gözlerden koruyabilmeniz için, SanDisk SecureAccess yazılımını da sağlar.

Paylaşmak güzeldir...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on VKShare on LinkedInEmail this to someone