0850 0000000 info@remgsm.com SanDisk Bayi Satış ONLINE ALIŞVERİŞ

SanDisk SDCZ52-008G-B35

SanDisk SDCZ52-008G-B35 8 GB Cruzer Switch USB Bellek
5
Haz

Ürün Kodu : SanDisk SDCZ52-008G-B35
USB Hızı : 2.0

Model: SanDisk SDCZ52-008G-B35
Kapasiteler: 8 GB, 16 GB
SecureAccess uyum: XP, Vista, Win 7-8, Mac OS X v10.5+
USB bağlantı noktası Yüksek hızlı aktarma için USB 2.0 bağlantı noktası gerekir

Basit Üstü Dönen Tasarım USB Konektörünü Korur
Benzersiz üstü dönen tasarım sayesinde Cruzer Switch USB flash sürücüsü hem güvenli hem de taşınabilir kılınmıştır. Sürücünün kapağı kendi etrafında dönebilir ve yerine sıkıca oturarak, kullanılmadığı zamanlarda USB konektörünü hasardan korur. Sürücüyü istediğiniz her yere götürebilmeniz için, kapağın üzerinde uygun bir anahtarlığa takma aparatı bulunur.

Yüksek Kapasiteli Sürücü Önemli Dosyalarınızı Depolar
USB flash sürücüsü kategorisinde öncü bir şirket tarafından tasarlanmış olan Cruzer Switch USB flash sürücüsü büyük depolama alanını kompakt biçime sığdırmıştır. 64 GB’ye kadar kapasite seçeneklerinde sunulan bu flash sürücüsü, fotoğrafları, şarkıları ve tüm kişisel verilerinizi içinde barındırabilir.

Sürükle-Bırak Özelliği ile Kolaylıkla Dosya Yükleme
Fotoğraf, müzik ve diğer tüm dosyaları Cruzer Switch USB flash sürücüsüne eklemek oldukça kolaydır: sürücüyü bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına takmanız ve dosyalarınızı flash sürücüsünün klasörüne sürüklemeniz yeterli olacaktır. Ek sürücü veya yazılım yüklemeniz gerekmez, böylece verilerinizi anında depolamaya, taşımaya ve paylaşmaya başlayabilirsiniz.

 SanDisk SecureAccess Yazılımı, Sürücünüzü Yetkisiz Erişime Karşı Korur
Cruzer Blade USB flash sürücüsü, flash sürücünüzde parola korumalı özel bir klasör oluşturan SanDisk SecureAccess yazılımıyla birlikte sunulur. SanDisk SecureAccess yazılımı 128 bit AES şifrelemesi kullandığından, özel dosyalarınızı kilitli tutarak diğer dosyaları paylaşabilirsiniz.

SanDisk SDCZ52-008G-B35
SanDisk SDCZ52-008G-B35   SanDisk SDCZ52-008G-B35   SanDisk SDCZ52-008G-B35

SanDisk SDCZ52-008G-B35

SanDisk SDCZ52-008G-B35 Zarif, kompakt tasarımı ve geniş kapasitesi sayesinde SanDisk SDCZ52-008G-B35 Cruzer Switch USB Flash Sürücüsü dosyalarınızı kolayca yedeklemenize, aktarmanıza ve paylaşmanıza imkân verir. 64 GB’ye varan kapasitelerde mevcuttur , bu USB sürücüsü, fotoğraflarınızı, filmlerinizi, müzik dosyalarınızı ve kişisel verilerinizi her yere taşımanızı sağlar.
Kişisel Verilerinizi Gittiğiniz Her Yere Götürün
SanDisk USB Flash Sürücüleri dosyalarınızı yedeklemenin, paylaşmanın, taşımanın ve aktarmanın hızlı, rahat bir yoludur. Bu Flash Sürücüleri fotoğraf, video, müzik ve diğer kişisel dosyalarınızı depolamak için yeterli alan sağlar. Cep boyutundaki tasarımları ve geniş kapasiteleriyle SanDisk USB sürücüler dosyalarınızı istediğiniz yere götürmenizi sağlar. Göz alıcıdan tamamen profesyonele, ince profilden açılır kapaklıya kadar birçok tasarıma sahip bu sürücüler, güvenilir bir flash depolama işlevi sağlıyor. Her bir SanDisk USB sürücüsü, en kişisel verilerinizi sürücünüzü kimin ödünç aldığına veya nerede bıraktığınıza bakmadan meraklı gözlerden koruyabilmeniz için, SanDisk SecureAccess yazılımını da sağlar.

Paylaşmak güzeldir...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on VKShare on LinkedInEmail this to someone