0850 0000000 info@remgsm.com SanDisk Bayi Satış ONLINE ALIŞVERİŞ

SanDisk SDCZ71-008G-B35

SanDisk SDCZ71-008G-B35 8 GB Cruzer Force USB Bellek
6
Haz

Ürün Kodu : SanDisk SDCZ71-008G-B35
USB Hızı : 2.0

Model: SanDisk SDCZ71-008G-B35
Kapasiteler: 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB
SecureAccess uyum: XP, Vista, Win 7-8, Mac OS X v10.5+
USB bağlantı noktası Yüksek hızlı aktarma için USB 2.0 bağlantı noktası gerekir

Sağlam ve Şık
Cruzer Force USB flash sürücüsü sağlamdır ve veri depolama işlemlerinize stil kazandırır.

64 GB’ye kadar kapasitelerde sunulmuştur
64 GB’ye kadar kapasitelerde sunulan Cruzer Force USB flash sürücüsü, en çok büyük dosyaları bile saklayabilir. HD video, yüksek çözünürlüklü görüntüler, müzik ve kişisel dosyalarınız da dahil olmak üzere en önemli dosyalarınızı kolaylıkla erişebileceğiniz bir ortamda saklayın.

Kolay Dosya Depolama İşlemleri için Taşınabilir Sürücü
Bu kompakt USB sürücüsü çantanıza ya da cebinize kolaylıkla sığdığından, dosya yedekleme, depolama ve taşıma işlemleriniz oldukça kolaylaşır. Metal gövdedeki küçük delik sayesinde, Cruzer Force USB flash sürücüsünü anahtarlığınıza ya da boyun askı iplerine takabilirsiniz.

 SanDisk SecureAccess Yazılımı, Sürücünüzü Yetkisiz Erişime Karşı Korur
Cruzer Blade USB flash sürücüsü, flash sürücünüzde parola korumalı özel bir klasör oluşturan SanDisk SecureAccess yazılımıyla birlikte sunulur. SanDisk SecureAccess yazılımı 128 bit AES şifrelemesi kullandığından, özel dosyalarınızı kilitli tutarak diğer dosyaları paylaşabilirsiniz.

SanDisk SDCZ71-008G-B35

SanDisk SDCZ71-008G-B35

SanDisk SDCZ71-008G-B35 Cruzer Force USB flash sürücüsü farklı ve şık bir tasarım içerisinde geniş depolama kapasitesi sunmaktadır. Bu USB flash sürücüsünün gövdesi dayanıklı metaldir ve şık bir görüntüsü vardır. 64 GB’ye kadar kapasite sunan bu güvenli ve güvenilir flash sürücüsüyle, yüksek çözünürlüklü resimler ve HD videolar dahil olmak üzere büyük dosyaları da saklayabilirsiniz. Kolaylıkla parola korumalı bir klasör oluşturmanızı sağlayan SanDisk SecureAccess yazılımı ile birlikte satılmaktadır. İstediğiniz dosyaları paylaşırken, hassas dosyalarınızı gizleyebileceksiniz
SanDisk SDCZ71-008G-B35 SanDisk USB Flash Sürücüleri dosyalarınızı yedeklemenin, paylaşmanın, taşımanın ve aktarmanın hızlı, rahat bir yoludur. Bu Flash Sürücüleri fotoğraf, video, müzik ve diğer kişisel dosyalarınızı depolamak için yeterli alan sağlar. Cep boyutundaki tasarımları ve geniş kapasiteleriyle SanDisk USB sürücüler dosyalarınızı istediğiniz yere götürmenizi sağlar. Göz alıcıdan tamamen profesyonele, ince profilden açılır kapaklıya kadar birçok tasarıma sahip bu sürücüler, güvenilir bir flash depolama işlevi sağlıyor. Her bir SanDisk USB sürücüsü, en kişisel verilerinizi sürücünüzü kimin ödünç aldığına veya nerede bıraktığınıza bakmadan meraklı gözlerden koruyabilmeniz için, SanDisk SecureAccess yazılımını da sağlar.

Paylaşmak güzeldir...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on VKShare on LinkedInEmail this to someone