0850 0000000 info@remgsm.com SanDisk Bayi Satış ONLINE ALIŞVERİŞ

SanDisk SDCZ80-016G-B35

SanDisk SDCZ80-032G-B35 32 GB Extreme 3.0 USB Bellek
6
Haz

Ürün Kodu : SanDisk SDCZ80-032G-B35
USB Hızı : 3.0

Model: SanDisk SDCZ80-032G-B35
Mevcut Kapasiteler: 16 GB, 32 GB, 64 GB
SecureAccess uyum: XP, Vista, Win 7-8, Mac OS X v10.5+
USB bağlantı noktası Yüksek hızlı aktarma için USB 3.0 bağlantı noktası gerekir

Uzun metraj bir Filmi 10 saniyeden Kısa Süre İçinde Aktarın
SanDisk Extreme® USB 3.0 Flash Sürücü benzersiz aktarım hızları ile geniş kapasiteyi cep tipi ambalajda bir araya getiriyor. Büyük fotoğrafları, videoları ve diğer dosyaları standart USB 2.0 sürücülere kıyasla 45 kata kadar daha hızlı aktarın**. 190 MB/sn’ye varan süper yüksek yazma hızları dosyalarınızı sürücünüze standart USB 2.0 sürücülerin gerektirdiği zamanın küçük bir kısmında aktarmanızı sağlar. Ayrıca, pakete dahil edilen SanDisk SecureAccess™ yazılımı özel dosyalarınız için parola koruması sağlar. Ve 64 GB’a varan depolama kapasitesi ile sürücü, multimedya dosyalarına, kişisel belgelere ve daha fazlasına ev sahipliği yapabilir.

245MB/sn’ye varan okuma hızları ile süper hızlı aktarım; 64 GB’ta 190 MB/sn’ye varan yazma hızı, 32 GB’ta 100 MB/sn’ye varan yazma hızı, 16 GB’ta 50 MB/sn’ye varan yazma hızı
64 GB’ye varan** kapasite, en önemli verilerinizi depolayabilir
USB 3.0 etkin (USB 2.0 ile geriye dönük uyumludur)
Pakete dahil edilen SanDisk SecureAccess™ yazılımı ile güvenli dosya şifreleme ve parola koruma
RescuePRO Deluxe dosya kurtarma yazılımını (bir yıllık abonelik teklifi) içerir
Ömür boyu sınırlı garanti ile desteklenmektedir

Yüksek Performanslı USB 3.0 Sürücü, Dosyaları Saniyeler İçinde Aktarır
En son flash bellek teknolojisi ile donatılmış SanDisk Extreme 3.0 USB Flash Sürücüsü, dosyaların aktarılması sırasında yaşadığınız bekleme süresini büyük ölçüde azaltır. Bu grafik, bu flash sürücünün kapasiteye göre ne kadar hızlı olduğunu gösteriyor.

SanDisk SecureAccess Yazılımıyla Parola Koruması
SanDisk Extreme 3.0 USB flash sürücüsü, özel SanDisk SecureAccess yazılımını içermektedir, bu yazılım, SanDisk USB flash sürücünüzde parola korumalı özel klasörler yapılandırmanızı sağlar.

SanDisk SDCZ80-032G-B35

SanDisk SDCZ80-032G-B35

SanDisk SDCZ80-032G-B35 Zarif, kompakt tasarımı ve geniş kapasitesi sayesinde SanDisk SDCZ80-032G-B35 32 GB Extreme 3.0 USB Bellek dosyalarınızı kolayca yedeklemenize, aktarmanıza ve paylaşmanıza imkân verir. 64 GB’ye varan kapasitelerde mevcuttur , bu USB sürücüsü, fotoğraflarınızı, filmlerinizi, müzik dosyalarınızı ve kişisel verilerinizi her yere taşımanızı sağlar.

Kişisel Verilerinizi Gittiğiniz Her Yere Götürün
SanDisk USB Flash Sürücüleri dosyalarınızı yedeklemenin, paylaşmanın, taşımanın ve aktarmanın hızlı, rahat bir yoludur. Bu Flash Sürücüleri fotoğraf, video, müzik ve diğer kişisel dosyalarınızı depolamak için yeterli alan sağlar. Cep boyutundaki tasarımları ve geniş kapasiteleriyle SanDisk USB sürücüler dosyalarınızı istediğiniz yere götürmenizi sağlar. Göz alıcıdan tamamen profesyonele, ince profilden açılır kapaklıya kadar birçok tasarıma sahip bu sürücüler, güvenilir bir flash depolama işlevi sağlıyor. Her bir SanDisk USB sürücüsü, en kişisel verilerinizi sürücünüzü kimin ödünç aldığına veya nerede bıraktığınıza bakmadan meraklı gözlerden koruyabilmeniz için, SanDisk SecureAccess yazılımını da sağlar.

Paylaşmak güzeldir...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on VKShare on LinkedInEmail this to someone